בית הנוטריון - כל שירותי הנוטריון במקום אחד

שפות לתרגום  צרפתית ספרדית צ'כית גרמנית אמהרית רומנית בולגרית בוסנית רוסית ערבית אנגלית  הונגרית סינית דנית הולנדית פולנית קרואטית שוודית שיווצרית תאילנדית טורקית ועוד (אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים ועם משרדי התרגום המובילים) 

צלצל עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד 03-7266666

שליחת הודעה

חסוך זמן, שלח את פרטיך ונציגנו
יצור קשר עמך בהקדם  .
powered by fox contact

שפות ממדינות דוברות אנגלית

תביעות ביטוח סיעוד

אדם מוגדר סיעודי כאשר הוא לא מסוגל לבצע פעולות יומיומיות ללא סיוע של אדם אחר, ביניהן הליכה, אכילה, רחצה, הלבשה, שליטה בסוגרים וכדומה. לרבים נוח לחשוב כאילו מצב סיעודי אופייני לאנשים מבוגרים מאוד, וזה עדיין רחוק מהם אז למה לדאוג לזה עכשיו – אבל האמת היא שמצב סיעודי יכול לקרות לצעירים ולמבוגרים כאחד, למשל בעקבות תאונה או מחלה (פרקינסון, ניוון שרירים, אירוע מוחי וכו')..

לפיכך, ישראלים רבים נוהגים לרכוש פוליסות ביטוח סיעודי, כלומר אם וכאשר יגיעו למצב סיעודי וייאלצו להיעזר באדם אחר לביצוע אותן פעולות יומיומיות, לפחות יקבלו מחברת הביטוח קצבה חודשית שתסייע להם לממן מטפל סיעודי או אשפוז סיעודי. כלומר, מטרת הביטוח הסיעודי היא להעניק רמה מסוימת של ביטחון למבוטחים, בכך שהם יוכלו להמשיך לממן את צרכיהם מבלי שיהפכו לנטל כלכלי על משפחתם.

אלא למרבה הצער, לעיתים קרובות מדי מבוטח שמבקש לממש את תנאי פוליסת הביטוח הסיעודי שלו עשוי להיתקל בשוקת שבורה – משום שחברת הביטוח מתנערת מאחריותה לתשלום הקצבה המובטחת. אחרי הכל, חברת הביטוח היא עסק כלכלי, וככזו היא לא אוהבת להוציא מכיסה כספים... כיצד יכולה חברת הביטוח לדחות את תביעת הביטוח הסיעודי?

הואיל וחברות ביטוח מסוימות אינן ששות לשלם את הקצבאות החודשיות למבוטחים המבקשים לממש את תנאי הפוליסה שלהם, הן עשויות לטעון, למשל, שהמצב הסיעודי שאליו הגיע המבוטח נוצר בגלל מצב רפואי שהתקיים בגופו עוד בטרם שרכש את הפוליסה – טיעון שבדרך כלל אין לו בסיס חוקי.

במקרים אחרים חברות הביטוח עשויות לטעון שהמבוטח הסתיר את מצבו הרפואי הקודם, ובכך ספק רומזות וספק טוענות בגלוי שהמבוטח רימה אותן בעת שרכש את הפוליסה – אולם במקרים כאלה קיים סיכוי טוב שפנייה אל בית המשפט תוביל להחלטה שמדובר בדחייה שלא כדין. ובמקרים אחרים חברת הביטוח עשויה לטעון שהמבוטח שמבקש לממש את פוליסת הביטוח הסיעודי שלו – כלל לא נמצא במצב סיעודי! במקרים כאלה תצטרכו להמציא אישורים רפואיים או חיתומיים שיוכיחו את מצבכם הסיעודי. תביעת הביטוח הסיעודי נדחתה? יש מוצא!

חברות ביטוח רבות נוקטות ב"שיטת מצליח" כדי לנסות להימנע מתשלום הקצבאות שהובטחו למבוטח בתנאי הפוליסה, ולעיתים זה עובד. אבל לעיתים מדובר בדחייה לגיטימית שנובעת מסיבות אובייקטיביות.

אז מה עושים? חשוב מאוד שלא לוותר בקלות עם קבלת הודעת הדחייה אלא להתייעץ עם עורך דין שמנוסה בתחום הביטוח. הוא יוכל לומר לכם האם העובדה שקיבלתם הודעת דחייה נובעת מסיבות אובייקטיביות או שמדובר בניסיון של החברה להתחמק מתשלום שלא כדין. ואז, במידת הצורך, אותו עורך דין יוכל לסייע לכם להגיש תביעות ביטוח סיעוד על מנת למצות את זכויותיכם – כדי שגם אם הגעתם למצב סיעודי, עדיין תקבלו את כל מה שמגיע לכם.

לקבלת הצעת מחיר מצוינת, שירות אדיב יעיל ומהיר צלצלו עכשיו: 03-7266666

משרדנו עובד בכל שעות היום ברציפות לקבלת הצעת מחיר מצוינת הכוונה, ייעוץ ושירות מצוין ואישי

 צלצל עכשיו

  03-7266666

נייד 052-2592206   

פנה אלינו גם בדוא"ל

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 פקס:03-6918888

לשליחת הודעה לחץ

 שליחת הודעה

משרדנו ממוקם במיקום הכי מרכזי שניתן צמוד לצומת עלית

דרך אבא הלל 7 רמת גן 5252204 רמת גן

קומת הגלריה (צמוד לבנק הפועלים)

אנו מכבדים כרטיסי אשראי ושיקים